ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Опубліковано:

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді долучилася до Тижня

безпеки дорожнього руху «Безпека на доргах в умовах воєнного стану» з метою формування в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, опанування ними життєвих навичок безпечної поведінки в повсякденному житті та в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Упродовж тижня, з 14 по 20 листопада 2022 року, педагогічні працівники закладу проводили заняття, бесіди з вихованцями на теми: «Безпечна дорога додому», «Мінна безпека та правила поведінки з мінно-вибуховими предметами» та інші.

Вся робота впродовж тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

Сподіваємося, що всі проведені заходи слугуватимуть основою для подальшої мотивації учнівської молоді до вивчення правил безпечної поведінки на дорозі. Різноманітність форм дозволило їм проявити свою активність і творчість. Школярі з різних громад Рівненщини продемонстрували власні відео-роботи та малюнки з даної тематики, тим самим показали, наскільки важливо сьогодні дотримуватися правил дорожнього руху, берегти себе та оточуючих, через творчість розповідали про основні правила дорожнього руху для пішоходів та про можливі наслідки, якщо їх порушувати.

Дякуємо усім, хто долучився до Тижня безпеки дорожнього руху. Окрему вдячність хочемо висловити вчителям: Дученко Олесі В’ячеславівні, вчителю української мови, літератури та історії Здолбунівського ліцею № 2 Здолбунівської міської ради Рівненського району; Кибукевич Вікторії Миколаївні,  вчителю образотворчого мистецтва, трудового навчання і креслення Рокитнівського ліцею № 1 Рокитнівської селищної ради Сарненського району; керівникам гуртків РМАНУМ Кузьмі Тетяні Миколаївні та Оксенюк Оксані Володимирівні.

Юлія ШОКАЛО,

                                                         завідувачка гуманітарного відділу