Микола Мединський

Опубліковано:

Студент третього курсу факультету кібернетики Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка.

Всім привіт, мене звати Микола Мединський.  Я студент третього курсу факультету кібернетики Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка. Моя історія в МАНі почалася в 2016 році, коли я відкрив для себе світ комп’ютерних наук та  почав вчитися програмувати. У цьому мене мотивував мій старший брат Дмитро (який в свій час також був призером Всеукраїнського конкурсу – захисту наукових робіт в Малій академії наук секції «Технології програмування») й вже працював в престижній компанії, маючи комфортні умови праці та високу зарплату. Пріоритетом у моєму житті стало програмування. Я дякую Новіку Олександру Володимировичу, який підтримав і надихнув мене в моїх наукових починаннях щодо комп’ютерних наук, познайомивши мене з найталановитішим науковим керівником викладачем й програмістом Віктором Володимировичем Жуковським. Під його керівництвом я із задоволенням і великою цікавістю написав наукову роботу й успішно  захистив її на Всеукраїнському етапі захисту наукових робіт, здобувши третє місце.  Спільна робота, конструктивні поради мого наукового керівника й досі допомагають мені в університеті. Він відкрив для мене  backend, frontend, relational databases, arduino, javascript, С#/.Net та інші поняття і технології в програмуванні. Й за це я йому дуже вдячний. Сьогодні я почуваюсь дуже впевнено в університеті.

Мотивацією для мене ще були мої друзі. У моєму класі було багато розумних манівців, які постійно брали участь і виборювали призові місця в різних секціях й я просто не міг бути гіршим за них. Мені було цікаво з ними, й ми ще й досі товаришуємо.

Цього літа я брав участь в програмі Google Summer of Code. Проєкт, над яким я працював, мав наукове спрямування. Саме тут мені знадобився досвід, отриманий в Малій академії наук.

Я успішно його завершив, отримавши нові знайомства з науковцями з різних країн світу, сертифікат та стипендію.

У майбутньому я бачу себе успішним програмістом.