З інформаційно-методичною допомогою – на Володимиреччину

Опубліковано:

Відповідно до плану роботи Рівненської Малої академії наук учнівської молоді 7 листопада група педагогічних працівників закладу – методисти наукових відділень Алла Іванівна Тимощук, Ольга Юріївну Мартинюк, Олександр Васильович Сульжик та заступник директора з навчально-методичної роботи Олександр Мазур провели на базі Володимирецького районного колегіуму інформаційно-методичний семінар для юних науковців та їх наукових керівників.

Понад чотири десятки учасників семінару зібралися в актовій залі колегіуму, аби отримати вичерпну найсвіжішу інформацію з перших уст про умови конкурсу-захисту й участь у ньому старшокласників.

Опісля методисти відділень, уже за напрямками наукових досліджень, надавали методичну допомогу юним науковцям та вчителям щодо вибору теми науково-дослідницької роботи, її структури, добору джерел, оформлення дослідження, написання висновків, підготовки медіа презентації та усного виступу.

Було багато запитань з боку старшокласників та вчителів і багато вичерпних, сподіваємось, відповідей.

А ще була екскурсія навчальним закладом, що її люб’язно провів директор Анатолій Федорович Остапенко. Ми – вдячні та зачаровані. Щиро сподіваємося, що наше добре слово-порада потрапило у благодатний грунт і проросте гарними результатами.

Слово подяки за організацію семінару і Тетяні Андріївні Васьковець, відповідальній за роботу МАН у Володимирецькому районі.

Від колег-методистів

Олександр Мазур, заступник директора