З Днем Незалежності України!

Опубліковано:

Дорогі українці!

Колектив Рівненської Малої академії наук учнівської молоді щиро вітає Вас із національним святом – Днем незалежності України!

Споконвіку українці прагнули жити вільно. Проте сьогодні, у ХХІ столітті, нам доводиться мужньо захищати свою країну, її свободу від країни-агресорки, яка вороже розв’язала війну проти нашої держави. Зусиллями Збройних Сил України та завдяки згуртованості усіх українців ми неодмінно переможемо ворога і буде мир на нашій землі.

Попереду – розвʼязання складних стратегічних завдань, щоб збудувати політично й економічно могутню державу, самодостатню, де в центрі уваги − права і свободи громадянина, гармонійний розвиток особистості.

Без сумніву, майбутнє України, її незалежність в надійних руках, адже українці, свято шануючи культурне надбання, відстоюючи історичну памʼять, формують сьогодні нове мислення і цінності демократичного європейського суспільства.

У День Незалежності України бажаємо Вам щастя і добра, впевненості у нашому завтрашньому дні. Нехай мрія про швидку перемогу над ворогом, мирне світле майбуття окриляє на нові звершення, а серця наповнюються гордістю за нашу державу.

Зі святом, українці!

Нехай щасливим та вільним буде український народ!

Слава Україні!

З Днем Незалежності,

Вітаймо Україну!

Вставай! Борися до кінця!

За мирне, світле, чисте небо,

Та вільне краще майбуття!

Не забуваймо тих Героїв,

Котрі пішли у Небеса,

Тих, що рятують Україну,

Ціною власного життя!

                                                         Олександр АНДРЄЄВ, директор закладу