ЮНІ ПРАВОЗНАВЦІ-МАНІВЦІ ПОБУВАЛИ У МУЗЕЇ ПРОКУРАТУРИ

Опубліковано:

14 листопада 2022 року вихованці гуртка «Правознавство» РМАНУМ зі своїм науковим керівником Міщук Інною Володимирівною, к.ю.н, професором кафедри конституційного права та галузевих дисциплін Національного університету водного господарства та природокористування, відвідали Музей прокуратури Рівненської області.

В основу побудови експозиції музею покладено хронологічно-логічний принцип. Зусиллями працівників та ветеранів прокуратури зібрано майже тисячу історичних матеріалів. Це – старі документи, фотографії, окремі зразки старої зброї (знаряддя вчинення злочинів), криміналістична техніка, стара прокурорська форма для чоловіків і жінок, різноманітні нагороди, відзнаки, особисті речі ветеранів та ін.

Також гуртківці дізналися про злочинності на теренах нашого краю, про матеріали найбільш резонансних справ останніх років, структуру та якісний склад кадрів органів прокуратури області, дозвілля, спортивні досягнення прокурорсько-слідчих працівників тощо.

Музей прикрашає дбайливо відтворений куточок слідчого часів 60-70-х років минулого століття.

Екскурсію провів  голова Ради ветеранів війни та праці прокуратури Рівненської області, старший радник юстиції Олександр Коташевський.