ВИХОВАНЦІ РМАНУМ – АКТИВНІ УЧАСНИКИ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ

Опубліковано:

Напередодні Міжнародного дня  захисту прав людини, який відзначають 10 грудня, на базі Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування відбувся науково-практичний семінар, присвячений безпосередньо захисту прав громадян як в Україні так і закордоном . Захід був зорганізований за підтримки Радника Уповноваженого Верховної Ради України  з прав людини Куриласа В. В.

Активними учасниками дискусій та обговорень на семінарі були вихованці гуртка «Правознавство» РМАНУМ зі своїм науковим керівником Міщук Інною Володимирівною, к.ю.н, професором кафедри конституційного права та галузевих дисциплін Національного університету водного господарства та природокористування.

Найбільш дискусійними були питання щодо: захисту прав біженців за кордоном, прав та свобод внутрішньо переміщених осіб, типові порушення прав та свобод людини в умовах воєнного стану, Європейський суд з прав людини як суб’єкт захисту законних прав та інтересів українських громадян.

Інна МІЩУК