Відбувся прямий ефір на радіо Суспільне присвячений Міжнародному дню жінок і дівчат у науці

Опубліковано:

В понеділок 12 лютого відбувся прямий ефір на радіо Суспільне присвячений Міжнародному дню жінок і дівчат у науці, що традиційно відзначається 11 лютого.
До розмови було запрошено представниць сучасної освіти Рівного, а саме Боднарюк Ірину, керівника гуртка «Фінанси, банківська справа та страхування» у Рівненській Малій академії наук, кандидата економічних наук, доцента у ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП», та Бойко Ірину, керівника гуртків «Англійська мова» Рівненської Малої академії наук, асистента кафедри іноземних мов НУВГП. Бесіду також підтримали талановиті вихованки Назарук Анна та Гайдук Софія, учениці Обласного наукового ліцею в м. Рівне, які охоче поділилися своїм науковим досвідом в системі Малої академії наук.
Разом із ведучою ефіру Данильчук Іриною, гості обговорили питання гендерних стереотипів в сучасній науці, проблеми та перспективи й розвиток наукового потенціалу Рівненщини, особливості залучення молоді до науки, актуальну тематику досліджень, а також наукові досягнення та практичне застосування наукових здобутків у подальшому.