Вчимося, щоб навчати

Опубліковано:

(про інформаційно-методичний вебінар для начальників відділів, управлінь освіти сільських, селищних та міських рад Вараського району)

            Сьогодні, у вівторок, 16 листопада, Рівненською Малою академією наук учнівської молоді було проведено інформаційно-методичний вебінар “Сучасні аспекти розвитку наукової освіти на Рівненщині”. До роботи вебінару долучилися начальники та працівники відділів освіти 8 територіальних громад Вараського району – Вараської міської, Володимирецької, Зарічненської та Рафалівської селищних, Полицької, Антонівської, Каноницької і Локницької сільських рад.

            До учасників звернувся директор РМАНУМ Олександр Андрєєв. Він модерував власне захід, використовуючи медіапрезентацію, ознайомив зі структурою та роботою закладу, завданнями, що стоять перед педагогічним колективом в умовах пандемії, сучасними аспектами розвитку наукової освіти на Рівненщині.

            Опісля модератор надав слово заступнику директора з навчально-методичної роботи Олександрові Мазуру. З учасниками вебінару було опрацьовано засадничі документи щодо проведення найважливішого та найбільш чисельного за кількістю учасників та науковців – членів журі щорічного заходу – Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук учнівської молоді.

            До роботи вебінару долучився і Олександр Новік, методист відділення комп’ютерних наук, ініціатор та натхненник переходу конкурсу-захисту в режим електронного документообігу та розробник технології його проведення у режимі онлайн, яких ознайомив колег з основними вимогами щодо оформлення науково-дослідницьких проєктів та супровідної документації.

            Сьогоднішній вебінар був першим. На черзі – такі ж заходи для Рівненського, Дубенського та Сарненського районів.

            Щиро вдячні учасникам!

Сподіваємося, що захід буде корисний працівникам відділів та управлінь освіти. Разом із тим маємо надію на розуміння і плідну співпрацю задля наших вихованців – майбутньої інтелектуальної еліти України.

 Євгеній Малиновський,

завідувач природничо-математичного відділу РМАНУМ