Вчимося, щоб навчати – другий інформаційно-методичний вебінар

Опубліковано:

(про інформаційно-методичний вебінар для начальників відділів, управлінь освіти сільських, селищних та міських рад Рівненського району)

            У вівторок, 23 листопада, Рівненською Малою академією наук учнівської молоді було проведено другий за ліком інформаційно-методичний вебінар “Сучасні аспекти розвитку наукової освіти на Рівненщині”. До роботи вебінару долучилися майже чотири десятки освітян: начальники та працівники відділів освіти 26 територіальних громад Рівненського району.

            До учасників звернувся директор РМАНУМ Олександр Андрєєв. Модеруючи захід, у формі медіапрезентації він ознайомив усіх зі структурою, роботою закладу, досягненнями, завданнями та сучасними аспектами розвитку наукової освіти на Рівненщині.

            Опісля слово мав заступник директора з навчально-методичної роботи Олександр Мазур. Разом із учасниками вебінару було опрацьовано найважливіші положення, правила та накази щодо проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

            Активно й ґрунтовно попрацював для колег і Олександр Новік, методист відділення комп’ютерних наук, ініціатор та натхненник переходу конкурсу-захисту в режим електронного документообігу та розробник технології його проведення у режимі онлайн. Він детально ознайомив учасників вебінару з основними вимогами щодо оформлення науково-дослідницьких проєктів та супровідної документації.

            Завтра дружно й активно працюватимемо з начальниками та спеціалістами відділів, управлінь освіти сільських, селищних та міських рад Сарненського району.

            Слова щирої вдячності учасникам!

Сподіваємося, що захід буде корисним для колег. Разом із тим сподіваємось на плідну співпрацю задля наших вихованців – юних манівців, майбутньої інтелектуальної еліти України.

 Євгеній Малиновський,

завідувач природничо-математичного відділу РМАНУМ