ВАУ!!! Іще одна приємна новина за результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України 2022 року!

Опубліковано:

28 фіналістів конкурсу отримають сертифікати “Ukrainian Future”.

Серед них – Роман КОВАЛЕВИЧ, учень 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею “ЕЛІТАР” Рівненської міської ради, з темою проєкту “Інформаційна система обробки кардіосигналів”. Наукові керівники – Сергій Вячеславович Шатний та Роман Едуардович Данилюк.

Залежно від ступеня готовності роботи та наявності мінімально життєздатного продукту (MVP) фіналісти Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт зможуть на позаконкурсній основі долучитися до програм “UF Startup School Beginner” або “UF Startup Intensive”:

  • “UF Startup School Beginner” – короткострокова програма-знайомство зі стартап-середовищем, розрахована на тих, хто прагне перетворити свої ідеї в активний бізнес або корисний для країни соціальний проєкт;
  • “UF Startup Intensive” – програма, спрямована на розробку моделі майбутнього бізнесу та розрахована на тих, хто прагне пришвидшити успішний запуск свого стартап-проєкту.

Обидві програми триватимуть у форматі онлайн-тренінгів із додатковими годинами менторських сесій. Якщо дозволятиме безпекова ситуація, можлива також робота над прототипом винаходу в лабораторії прототипування “Ukrainian Future” – FabLab на Чоколівському бульварі, 13, у Києві.

То ж  наші щирі вітання Роману Ковалевичу та його науковим керівникам від дирекції РМАНУМ, вихованців і педагогів із вагомим досягненням!

Нових перемог Вам, Романе, на ниві наукового дослідництва і винахідництва, а усім нам та Україні – Великої Перемоги над московською ордою!!!

Олександр МАЗУР, заступник директора