УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ

Опубліковано:

До 75-річчя Декларації з прав людини в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся науково-практичний семінар «ПРАВА ЛЮДИНИ ЯК ФУНДАМЕНТАЛЬНА ЦІННІСТЬ», який відвідали вихованці гуртка «Правознавство» РМАНУМ разом зі своїм науковим керівником к.ю.н., професоркою кафедри конституційного права та галузевих дисциплін Інною Міщук.

Наші гуртківці мали можливість послухати цікаві доповіді, зокрема:

«Історико-правова рефлексія ідеї прав людини до 75-річчя з прийняття Загальної Декларації прав людини» (Сахнюк Віти Володимирівни, старшого викладача);

«Права людини та роль Уповноваженого ВРУ з прав людини у їх забезпеченні» (Слободенюк Інни Валентинівни, регіональної координаторки взаємодії з громадськістю уповноваженого ВРУ в Рівненській області, к.ю.н, доцента);

студентів Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування.

Загальна Декларація прав людини проголосила невід’ємні права, що надаються кожній людині незалежно від її раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних чи інших переконань, національного чи соціального походження, майнового, станового чи іншого становища.

Сьогодні Україна зіштовхнулася з особливою жорстокістю та неповагою до прав людини. Війна, яка супроводжується десятками тисяч смертей серед мирного населення, насильством, руйнуваннями, масовою міграцією людей змушує нас на власному досвіді переконатися, якою є ціна порушень прав людини.

Захід був надзвичайно цікавим і корисним. Вкрай важливо говорити про права людини, адже ми боремося за вільну, демократичну країну, існування якої неможливе без дотримання базових прав людини та громадянина.

 Юлія ШОКАЛО,

завідувачка відділом РМАНУМ