У РМАНУМ відбувся семінар-практикум для юних філологів

Опубліковано:

12 грудня 2018 року з метою якісної підготовки науково-дослідницьких робіт до Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у лабораторії гуманітарних досліджень Рівненської Малої академії наук учнівської молоді для юних науковців та їх наукових керівників проведено семінар-практикум з літературознавства за темою “Проблеми інтерпретації художнього тексту”.    

У семінарі взяли участь: кандидати філологічних наук, доценти кафедри міжкультурної комунікації та історії світової літератури Рівненського державного гуманітарного університету Воробйова Людмила Михайлівна, Самборська Ірина Миколаївна та Нестерук Сніжана Миколаївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури Рівненського державного гуманітарного університету Крупка Мирослава Анатоліївна, а також Хомеча Наталія Анатоліївна, науковий керівник учнівських наукових робіт, керівник гуртків обласного комунального позашкільного навчального закладу “Рівненська Мала академія наук учнівської молоді”.

До роботи у семінарі було долучено Тетяну Пікуль, студентку-магістрантку факультету іноземної філології Рівненського державного гуманітарного університету.

У ході семінару обговорювалися питання методів дослідження у літературознавстві, інтертекстуальності та інтермедіальності як літературних стратегій, а також компаративного і наративного підходів до аналізу літературних текстів.

Учасникам семінару запропоновано різні види консультування з вибраних тем для участі у І та ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких наукових  робіт учнів.

Тетяна Сергіюк,

методист відділень мовознавства,

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства