У Рівненській Малій академії наук учнівської молоді розпочали роботу профільні школи щодо підготовки з базових дисциплін «біологія» та «хімія»

Опубліковано:

Дорогі друзі!

У Рівненській Малій академії наук учнівської молоді розпочали роботу профільні школи щодо підготовки з базових дисциплін «біологія» та «хімія».

Усім зацікавленим повідомляємо: заняття з базової дисципліни «біологія» відбуваються щоп’ятниці (початок о 16.00) у приміщенні Рівненської Малої академії наук учнівської молоді (Рівненський Будинок вчених, вул. Симона Петлюри, 17); заняття з базової дисципліни «хімія» проходять у  корпусі № 7 Національного університету водного господарства та природокористування (вул. Карнаухова, 53а) в індивідуальному порядку.

Окрім того, для всіх охочих щотижня на сайті РМАНУМ будуть розміщуватися для самостійного опрацювання завдання та теми, розглянуті на занятті.

Завдання можна буде знайти за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/3/folders/1ee6D0oK3dzSwaihyIstUWyhMpagQ6Xz6 або сайті https://man.rv.ua/ДослідникамПрофільні школи.

Більш детальну інформацію можна отримати у методиста відділень хімії та біології, екології та аграрних наук Ольги Юріївни Мартинюк за тел. 097-599-69-01