“ТИХО НАЧИТАНИЙ”: МИСТЕЦЬКИЙ СТЕНДАП і ЮНІ МАНІВЦІ-МИСТЕЦТВОЗНАВЦІ

Опубліковано:

Учні Костопільського ліцею № 3 Костопільської міської ради, учасники гуртка «Мистецтвознавство» РМАНУМ, Наталія КУХАРЧУК, Іван ЗАБЛОЦЬКИЙ, Лусіне КАЙФЕДЖЯН взяли активну участь у літературному стендапі «Тихо начитаний» – виставі про письменників на війні, про війну у творах письменників; про українську книгу та митців слова Андрія Любку, Мирослава Дочинця, Сергія Дзюбу, Артемія Кірсанова, Василя Піддубного, Віталія Запеку, Братів Капранових, Юрія Журавля.

Захід модерував стендапер, директор Одеського культурного центру, генеральний продюсер національного фестивалю театрів «Молоко» в Одесі Михайло Журавель.

Дійсний член РМАНУМ та переможниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України 2023/2024 н. р. у секції «Теорія, історія мистецтв та  арткритика» Наталія КУХАРЧУК змогла також доєднатися до розмови, адже тема науково-дослідницької роботи юної манівки – «Карикатура та її роль у висвітленні актуальних проблем під час соціальних та військових конфліктів в Україні». Форма заходу виявилася цікавою костопільським школярам, оскільки змогла об’єднати талановитих людей і продемонструвати внесок мистців у сучасну боротьбу з російськими загарбниками. Схвально відгукнувся Михайло Журавель і про роботу Наталії та побажав їй перемоги на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, який відбудеться 7-15 травня 2024 р.

Анеліна Данчук, керівник гуртка «Мистецтвознавство» РМАНУМ