Старт у велику науку: День відкритих дверей РМАНУМ

Опубліковано:

У неділю 8 вересня 2019 року обдаровані старшокласники Рівненщини, які мріють реалізувати себе у царині науки та наукового дослідництва, від самого ранку поспішали до Рівненського Будинку вчених, що на Симона Петлюри, 17, де знаходиться Рівненська Мала академія наук учнівської молоді, на День відкритих дверей!

Тут майбутні юні науковці мали можливість ознайомитися з історією позашкільного закладу, його здобутками, структурою, матеріальною  базою та науково-навчальними лабораторіями; переглянути відео від студії науково-популярного фільму; поспілкуватися з методистами наукових відділень – Олександром Володимировичем Новіком, Олександром Васильовичем Сульжиком, Аллою Іванівною Тимощук, Антоніною Василівною Дяденчук, Ольгою Юріївною Мартинюк, Тетяною Володимирівною Сергіюк; отримати фахові консультації від науковців та  керівників гуртків РМАНУМ – Галини Юріївни Міщук, Ірини Анатоліївни Рощик, Ольги Володимирівни Пахаренко, Галини Миколаївни Юрчик, Наталії Миколаївни Самолюк, Миколи Веніаміновича Пікули, Оксани Яківни Романів, Ірини Анатоліївни Воробйової, Людмили Михайлівни Воробйової, Наталії Богданівни Грицай, Наталії Миколаївни Руденко, Любові Миколаївни Лівандовської, Анеліни Сергіївни Данчук, Ірини Тарасівни Юркевич, Олени В’ячеславівни Гордієнко, Оксани Миколаївни Полуян, Наталії Анатоліївни Хомечі, Сергія Валерійовича Федорчука, Олени Дмитрівни Лазар, Ольги Василівни Полюхович, Руслани Олександрівни Шибецької, Марії Олександрівни Шеін, Олексія Ігоровича Шелепенка, Маргарити Сергіївни Яковишин та інших.

Від самого ранку за Днем відкритих дверей із цікавістю спостерігав, радів кожному юному науковцеві РМАНУМ і з багатьма з них спілкувався її директор Олександр Анатолійович Андрєєв.

Старшокласники відвідали лабораторії Рівненської Малої академії наук – гуманітарних досліджень, фізико-технологічну і хіміко-біологічну, селекції та генетики. На майданчику біля Будинку учених було організовано науковий пікнік, під час якого відвідувачі змогли ознайомитися з винаходами, робочими моделями від юних науковців та їх керівників – Сергія Петровича Кочубея, Віталія Ігоровича Янішевського, Ігоря Миколайовича Омельчука, Андрія Віталійовича Малюги та Ярослава Анатолійовича Борового.

Для тих, кого цікавить радіо, у Лабораторії космічних досліджень був на зв’язку Павло Михайлович Тарасович, знаний і в Україні, і далеко за її межами зв’язківець-аматор, учасник V антарктичної експедиції на станцію “Академік Вернадський”.

Понад півтораста старшокласників побували сьогодні у Рівненській Малій академії наук учнівської молоді.

Були серед тих, хто у цей день завітав у Рівненську Малу академію наук учнівської молоді, і батьки старшокласників, і вчителі зі шкіл Рівного та області, і науковці вищих навчальних закладів Рівненщини.

День відкритих дверей 2019 року став стартом нового навчального року у РМАНУМ.

То ж нових нам усім досягнень та відкриттів!

P.S. Запрошуємо усіх зацікавлених на Настановну сесію, що відбудеться 19 вересня 2019 року в Актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул. Соборна, 11; дивіться анонс на сайті).

Олександр Мазур,

заступник директора

з навчально-методичної роботи