«Шлях до свят у науці не схожий на мить…»

Опубліковано:

4 січня 2017 року у конференц-залі Рівненського Будинку вчених зібралися небайдужі до рідного слова – старшокласники та студенти вищих навчальних закладів, чиї творчі доробки вийшли на сторінках десятого, ювілейного альманаху “На мольбертах днів”, а також учителі, батьки, педагоги та гуртківці РМАНУМ. Привітати юних поетів та прозаїків прийшли Григорій Миколайович Таргонський, начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, Олександр Анатолійович Андрєєв, директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, письменник Юрій Павлович Береза, Віталій Юрійович Голубєв, головний редактор Видавничого дому “ОГО”.
Автори і учасники заходи говорили про щастя, про війну, про кохання. Як зазначали модератори заходу Олександр Олексійович Мазур, заступник директора, керівник гуртка “Літературна творчість” та Світлана Валеріївна Наумець, керівник гуртка “Українська мова” Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, твори юних по-дорослому серйозні, чуттєві, по-філософськи глибокі: “Щастя… Так хочеться побачити його, відчути на дотик, тому мимоволі починаю придивлятися до людей – щасливих і нещасних, до знедолених, і тих, кому поталанило. А потім усе побачене, почуте і по-своєму переосмислене назбирується всередині і проситься назовні…” (Хелга Іванцова)
Альманах «На мольбертах днів» уже став традицією. За щасливу ”долю” альманаху його автори та читачі щиро дякують директору Рівненської Малої академії наук учнівської молоді О.Андрєєву, начальнику управління і науки облдержадміністрації Г.Таргонському та авторові проекту О.Мазуру.
То ж хай Муза ніколи не залишає наших юних митців слова, і хай над усіма нами завжди буде Боже благословення!
Кожному з нас – тепла і любові, миру і добробуту, віри у власні сили та впевненості у завтрашньому дні. Нових і гарних звершень на благо нашої України.

Тетяна Сергіюк, методист відділення філології та мистецтвознавства