Шановні захисники України, ветерани війн! Шановні колеги, учні та батьки!

Опубліковано:

Приходить світле свято – Покрова Пресвятої Богородиці, а з ним – День захисника України, День українського козацтва та День Української повстанської армії! Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людський рід, за мир і добро на нашій землі.

Свято це тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українського війська на Покрову Пресвятої Богородиці. Наші козаки вважали її своєю заступницею і покровителькою. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм покровом та ізбави нас від усякого зла». 

Сьогодні сотні тисяч нащадків козаків розвивають кращі традиції своїх пращурів, котрі є для них взірцем доблесті, шляхетності, відданості Вітчизні. Ми повинні бути гідними спадкоємцями духовних цінностей і продовжувачами багатих традицій і славних справ пращурів.

День захисника України асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

Тож вітаємо з Покровою Пресвятої Богородиці, з Днем захисника України, Днем українського козацтва та Днем Української повстанської армії усіх, у кому живе дух наших славних попередників!

І нехай на усіх нас зійде Божа благодать, а душі наповняться любов’ю, щирістю й всепрощенням, нехай наші серця єднає незгасне світло віри і в усьому нам допомагає високе заступництво Божої Матері. 

Нехай Покрова Пресвятої Богородиці завжди вас оберігає від лиха, зла та негараздів!Козацького здоров’я усім нам, щастя, незламної віри в Україну та її народ, надії та любові! 

Від колективу

Рівненської Малої академії наук учнівської молоді

директор Олександр АНДРЄЄВ