Розпочався ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

Опубліковано:

Упродовж 24-27 березня в м. Києві відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у відділеннях математики, економіки, фізики та астрономії, гаряча пора жнивування. Вісім учасників гідно представили Рівненську Малу академію наук учнівської молоді та Рівненщину в цілому. 
За підсумками двох днів напруженої боротьби (юним науковцям довелося виконувати контрольні завдання з базової дисципліни та захищати власне наукове дослідження) дипломи ІІ ступеня здобули: Роман Скиданчук, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради у секції «Математичне моделювання»; Дарина Бондарець, учениця 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар», вихованка РМАНУМ, у секції «Фінанси, грошовий обіг і кредит», та Артем Дмитрів, учень 10 класу Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія», вихованець РМАНУМ, у секції «Астрономія та астрофізика». Диплом ІІІ ступеня у секції «Аерофізика та космічні дослідження» отримала Олеся Пашко, учениця 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум», вихованку РМАНУМ.
Вітаємо юних науковців, які представляли Рівненщину з перемогою! Одинадцятикласникам бажаємо здійснення мрій і планів, а десятикласникам – нових звершень на ниві науки!
Слова щирої вдячності усім учасникам ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у відділеннях математики, економіки, фізики та астрономії.

Євгеній Малиновський, 
завідувач лабораторії космічних досліджень