РМАНУМ-Дубенський район: Вчимося, щоб навчати

Опубліковано:

(про інформаційно-методичний вебінар для начальників відділів, управлінь освіти сільських, селищних та міських рад Дубенського району)

            Сьогодні, 30 листопада, в останній день осені, було проведено останній за ліком із чотирьох запланованих інформаційно-методичних вебінарів “Сучасні аспекти розвитку наукової освіти на Рівненщині”. До вебінару долучилися три десятки освітян – начальників і працівників відділів, управлінь освіти, директорів та заступників директорів ЗЗСО 19 територіальних громад Дубенщини.

            З учасниками вебінару жваво та ґрунтовно спілкувався модератор заходу, директор РМАНУМ Олександр Андрєєв. Взявши за основу  медіапрезентацію, він ознайомив усіх зі структурою і роботою закладу, його здобутками і завданнями, а ще –  із сучасними аспектами розвитку наукової освіти на Рівненщині.

            З положеннями, правилами та наказами Міністерства освіти і науки України щодо проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України освітян Дубенщини ознайомив заступник директора з навчально-методичної роботи Олександр Мазур.

            Методист відділення комп’ютерних наук, розробник технології електронного документообігу для  проведення конкурсу-захисту у формі онлайн Олександр Новік детально ознайомив учасників вебінару з основними вимогами щодо оформлення науково-дослідницьких проєктів та супровідної документації.

            Щиро дякуємо усім 100 учасникам чотирьох вебінарів із 64 територіальних громад Рівненщини!

Віримо: результатом нашої плідної співпраці стануть переможні результати наших вихованців у І, ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України 2021/2022 навчального року.

 Олександр Мазур, заступник директора з навчально-методичної роботи