Рівненська МАН брала участь у обласній науково-практичній конференції в Рівненській медичній академії

Опубліковано:

14-15 травня 2019 року 15 вихованців Рівненської Малої академії наук учнівської молоді брали участь у обласній науково-практичній конференції студентів та обдарованої молоді з всеукраїнською та міжнародною участю «Новини науки: дослідження, наукові відкриття, інноваційні технології» організованою та проведеною комунальним закладом вищої освіти «Рівненська медична академія».

Для участі в конференції МАНівці підготували тези наукових робіт та електронні презентації і розділились по трьох наукових секціях.

Команда РМАНУМ від усього серця хоче висловити подяку Рівненській медичній академії за стиль та якість проведення конференції! Працівники і студенти закладу доклали неабияких зусиль для того щоб наукова конференція пройшла не лише в сухій діловій атмосфері, а стала справжнім святом науки, досвіду, відкриття! Це вам вдалось! Ви молодці! Захід було настільки ретельно сплановано та продумано, що учасники не встигали занудьгувати. Секційні засідання з науковими доповідями змінювались кавою-брейк та майстер-класами. Про майстер-класи хотілось би сказати окремо. Студенти медики провели надзвичайно майстерно навчання з надання першої домедичної допомоги та косметології, а по завершенню всіх чекало незвичайне частування з лікарських рослин.

Апогеєм конференції став заключний концерт з відзначенням дипломами юних науковців та їх керівників.

Дякуємо Рівненській медичній академії за можливість долучитися до вашого свята науки бо лише так хотілось би назвати проведений захід! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю! Так тримати!