Рівненська Мала академія наук: успішний завершальний акорд 2017 року

Опубліковано:

22.12.2017 у Києві, в Укрінформі, відбулася прес-конференція “Позашкільна освіта – 2017: десять перемог”, під час якої було презентовано досягнення і перемоги позашкільної освіти України і нагороджено кращі заклади позашкільної освіти України та інституції “Лідер позашкільної освіти – 2017”.
Організаторами прес-конференції виступили Міжнародна асоціація позашкільної освіти (МАПО), Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, видавництво “Шкільний світ”, Інститут екології, економіки і права,Інженерно-педагогічний факультет , кафедра позашкільної освіти, кафедра етики та естетики НПУ імені М.П. Драгоманова.
Серед учасників прес-конференції – представники Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти, працівники органів управління освітою, керівники вищих, позашкільних і загальноосвітніх закладів освіти. Рівненщину представляли директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Олександр Анатолійович Андрєєв та керівник Центру гуманітарної освіти Рівненського міського Палацу дітей та молоді Руслана Арсентіївна Шаркова.
Увагу учасників прес-конференції було зосереджено на презентації основних перемог позашкільної освіти України у 2017 році: “Позашкільна освіта в Законі України “Про освіту”, “Грант Президента України “Розробка сучасної концепції позашкільної освіти в умовах децентралізації”, Державна Премія України в галузі освіти 2017 року у номінації “Дошкільна і позашкільна освіта” за наукову роботу “Науково-освітній Інтернет-портал “Тарас Григорович Шевченко” (www.kobzar.ua), Мала академія наук України – Центр ЮНЕСКО 2 категорії, Міжнародний форум з позашкільної освіти.
На особливу увагу заслуговує той факт, що у всеукраїнському рейтингу найкращих закладів позашкільної освіти України серед 16 переможців – два представники Рівненщини: Рівненська Мала академія наук учнівської молоді та Рівненський міський Палац дітей та молоді. РМАНУМ нагороджено дипломом у номінації “Результативність 2017 року” конкурсу “Лідер позашкільної освіти”. За вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти України, досягнення 2017 року – “Центр ЮНЕСКО 2 категорії” подякою Міжнародної асоціації позашкільної освіти відзначено директора Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Олександра Анатолійовича Андрєєва.
Висловлюємо слова щирої вдячності Міжнародній асоціації позашкільної освіти за визнання та відзнаку роботи нашого закладу! Ми завжди прагнемо до нових звершень та перемог!!!
Щиро вітаємо і колег з Рівненського міського Палацу дітей та молоді з визнанням і заслуженою перемогою!

Олександр Мазур,
заступник директора з навчально-методичної роботи