Рівненщина віджнивувала: завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

Опубліковано:

У неділю, 23 лютого 2020 року, у навчальних корпусах Національного університету водного господарства та природокористування відбулася завершальна частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України – захист наукових робіт. Майже шість із половиною сотень учасників конкурсу представили на розсуд журі 729 наукових і творчих досліджень.

З напутнім словом і найкращими побажаннями до юних науковців та їх керівників звернулися: Григорій Миколайович ТАРГОНСЬКИЙ – начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Алла Леонідівна ЧЕРНІЙ, ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат політичних наук, доцент, голова постійної комісії з питань гуманітарної політики Рівненської обласної ради; Наталія Борисівна САВІНА – доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків; Олександр Анатолійович АНДРЄЄВ, Заслужений працівник освіти і науки, директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.

Почесну грамоту Національної академії наук України та подяку РМАНУМ  за багаторічну співпрацю та з нагоди 75-річчя отримав Микола Олександрович КЛИМЕНКО – доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Національного університету водного господарства та природокористування, Заслужений діяч науки і техніки України; Почесною грамотою Національної академії наук України і подякою Міністерства освіти і науки України відзначено Оксану Яківну РОМАНІВ – кандидат географічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій і адміністрування Житомирського державного технологічного університету, керівник гуртка  Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, голова журі.

А опісля був захист юними науковцями Рівненщини науково-дослідницьких робіт. Старшокласники з усієї області захищали свої наукові дослідження і творчі доробки перед журі конкурсу. У цьому році до його роботи було залучено 25 докторів наук, 100 кандидатів наук, 11 викладачів і старших викладачів  із Національного університету водного господарства та природокористування, Рівненського державного гуманітарного університету, Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені акад. Степана Дем’янчука та Національного університету «Острозька академія», спеціалістів з інших установ.

Захист тривав упродовж восьми годин.

61 старшокласник виборов І місця, в одній із секцій відділення технічних наук переможця не виявлено. Більше трьох сотень юних науковців посіли ІІ та ІІІ місця.  

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України успішно завершено. Переможців чекає наполеглива і клопітка праця, аби повернутися з ІІІ етапу з перемогою.

Особистою і загальнокомандною!

Столиця України – Київ – із нетерпінням чекає юних науковців Рівненщини!

То ж нових перемог усім нам у житті і на ниві науки!

Переможців чекаємо на Підсумковій сесії РМАНУМ 19 травня 2020 року у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі!

Олександр Мазур,

заступник директора

з навчально-методичної роботи

Рівненської Малої академії наук учнівської молоді