Рівненська МАН та «Майбутнє України»

Опубліковано:

Протягом 11-12 грудня у м. Києві відбувся фінальний етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». У звязку з пандемією він відбувся дистанційно.
Всього в конкурсі взяли участь 164 учасники з усієї України.
Рівненську область представляли троє учасників. Перше місце у номінації «Машинобудування» з роботою «Модель гідроелектростанції равликового типу» виборола Ключник Дарія, учениця ЗОШ 26 м. Рівне, вихованка РМАНУМ, наукові керівники Омельчук Ігор та Кочубей Сергій.
Третє місце в секції «Технічна творчість та винахідництво» з проектом «Комплекс для 3 – D друку з переробленого пластику» зайняв учень ПМЛ «Елітар» м. Рівне Ярощук Михайло, науковий керівник Шарабура Анатолій. Також гідно представила область в секції «Екологія та ресурсозбереження» з роботою Комбінований метод очистки води Паріпа Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії Здолбунівської районної ради Рівненської області, вихованка РМАНУМ. Наукові керівники Кочубей Сергій та Омельчук Ігор.

Окрім того, Ключник Дарія та Ярощук Михайло отримали сертифікати бізнес-інкубатора «Ukrainian Future” , які надають можливість стати учасником програми «UF Startup Shcool Begineer”.

Методист відділення технічних наук РМАНУМ Малиновський Віктор.