Реєстрація в гуртки Рівненської МАН 2023

Опубліковано:

Якщо Ви прагнете досягти у житті справжнього успіху, реалізувати себе на ниві наукового дослідництва чи практичного винахідництва, знайти себе у товаристві розумних, креативних і наполегливих ровесників; якщо Вас вабить світ відкриттів і усього нового та цікавого, тоді доєднуйтеся до багатотисячної родини МАНівців Рівненщини.

Щоби зробити це, можна обрати два шляхи.

Перший – станьте учасником Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України. Для цього зареєструйтеся у своєму закладі, оберіть тему наукового дослідження і… працюйте разом зі своїм вчителем – науковим керівником.

Другий – станьте гуртківцем РМАНУМ! Для цього заповніть анкету, роздрукуйте заяву, заповніть її, відскануйте і надішліть за покликанням! Упродовж вересня з Вами зв’яжеться керівник гуртка. З цього моменту і розпочнеться Ваш шлях до перемоги!

Чекаємо Вашого вибору і щиро бажаємо успіху!

До зустрічі!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!


Якщо Ви бажаєте стати гуртківцями Рівненської малої академії наук учнівської молоді, взяти участь у цікавих наукових дослідженнях та експериментах і показати їхні результати під час захисту своєї науково-дослідницької роботи, як на рівні своєї громади, громади Рівненщини, або на рівні України, тоді ВАМ необхідно зробити всього три кроки:

крок перший – до 30 вересня заповніть запропоновану онлайн форму, яку буде використано для подальшого конкурсного відбору в гуртки Рівненської Малої академії наук учнівської молоді;

крок другий – попросіть когось зі своїх батьків написати заяву про Вашу участь у гуртку (гуртках) РМАНУМ (зразок заяви є у формі), відскануйте або сфотографуйте її і прикріпіть до заповненої форми;

крок третій – якщо Вам вдасться пройти попередній відбір, інформацію про зарахування або ваші подальші кроки Ви отримаєте за вказаними Вами телефоном чи електронною адресою до 30 вересня.

►Посилання на анкету◄