ПРОФІЛЬНІ ЛІТНІ ШКОЛИ 2021. День 1

Опубліковано:

Сьогодні, відповідно до обласної програми підтримки молоді, розпочали свою роботу профільні літні школи Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.

Майже п’ятдесят старшокласників з області, переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України 2021 року на два тижні прибули до Дитячого санаторно-оздоровчого комплексу “Електронік”, аби під час лекційних та практичних занять дізнатися щось нове у своїй галузі науки, пізнавально помандрувати Волинню та Поліссям, заприятелювати з новими друзями з великої МАНівської родини, з користю для здоров’я відпочити.

Учасників шкіл, керівників, педагогів та вихователів привітали директор РМАНУМ Олександр АНДРЄЄВ, заступник директора ДСОК “Електронік” Володимир ГЕРШУН. Було напутнє слово і від керівників шкіл – Наталії ХОМЕЧІ, Ірини ЮРКЕВИЧ та Віктора МАЛИНОВСЬКОГО.

Церемонію відкриття шкіл провів заступник директора Олександр МАЗУР. Завершилося дійство спільною світлиною на згадку.

Учасникам шкіл – нових знань, приємних вражень і справжніх друзів!

Як це було, розкажуть свіженькі фото.

P.S. Далі будуть щоденні хроніки від Христини РОМАНОВСЬКОЇ, учасниці школи.

Усе бачив і коротенько описав

Олександр МАЗУР


Доброго ранку!

Юні науковці-МАНівці після церемонії відкриття профільних літніх шкіл вивчали територію табору, придумували назву та девіз загону, знайомилися з однолітками і, що найважливіше, – ходили на першу дискотеку.

Від емоцій у кожного перехоплювало подих. Почуття нагадували про себе втомою, але це не стало на заваді відвести душу на дискотеці аж до її завершення. Опісля загін номер 8 під назвою МАНдраж дужно вирушив до своїх кімнат.

Загалом, день видався цікавим, емоційним та запам’ятався неабиякими враженнями.

Новини від Христини