Профільні літні школи 2019. День 12

Опубліковано:

  День 12. Похмура субота виявилася надзвичайно креативною. Філологині, як і вихованці інших шкіл РМАНУМ, трудилися над підготовкою проєкту.

Після мандрівок і лекційних занять юним філологам довелося набувати й журналістського досвіду, аби захистити проєкт «Мова як національний і культурний код». Настала мить підсумувати знання і враження, зібрані впродовж перебування в літній школі РМАНУМ.

Головне завдання – організувати редакційну колегію, щоб систематизувати матеріали, підготувати сценарій, розробити макет і продумати його технічне втілення. Врешті, після дискусійного обговорення, юнки активно взялися до роботи, домовившись про цілісність концепції, хронометраж, основні тези та підготовку текстового наповнення презентацій.

Медіатворчість завирувала на повну потугу!

Наталія Анатоліївна Хомеча,

науковий керівник і лектор школи «Філологія. Мовознавство»


  Триває підготовка юними науковцями-екологами власних творчих проєктів. Діти сформували 3 наукові групи, кожна з яких обрала для себе окрему тему. Робота у розпалі! Діти генерують свої ідеї, вносять неочікувані пропозиції, сперечаються, доводять, щось приймають, щось відкидають, шукають власні шляхи. Емоції зашкалюють, а проєкти народжуються! Саме так і народжується ідея, яка потім переростає у щось більш масштабне і вагоме.

  А поряд з цим Інна Олегівна підготувала для дітей надзвичайно цікавий майстер-клас – екорозпис одягу! Діти прикрашають свої футболки надзвичайно креативними малюнками на екологічну тематику. Настрій піднесений, робота кипить, жарти і сміх!

  Життя колективу вирує!

Ольга Юріївна Мартинюк,

керівник школи ”Хіміко-екологічні польові дослідження”


29 червня під керівництвом Віталія Олексійовича Мартинюка, кандидата географічних наук, доцента кафедри екології, географії та туризму Рівненського державного гуманітарного університету, учасники школи Наук про Землю проводили гідрологічні вимірювання на стариці р. Горинь поблизу КП «Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне».

Під час лекції ознайомилися з об’єктами природної спадщини Рівненщини, їх збереженням, особливостями природокористування та господарською діяльністю у їхніх межах.

Окрім географічної науки цей день приніс психологічні випробування від Марії Олександрівни Шеін, психолога, керівника гуртків психології Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. Цікаві головоломки та психологічні ігри були гарним продовженням дня.

А ще було організовано міні-виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва, виготовлених учасниками школи під час попередніх майстер-класів.

Олександр Васильович Сульжик,

керівник школи «Науки про Землю