День завершення профільних літніх шкіл РМАНУМ: ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ

Опубліковано:

День 14. День останній. Як одна щаслива, захоплива і незабутня мить промайнули для юних манівців два тижні профільних літніх шкіл за напрямами: ”Філологія. Мовознавство”, “Науки про Землю” та “Хіміко-екологічні польові дослідження”. 48 найкращих за цей час наслухалися цікавих лекцій, попрацювали на практичних заняттях, здійснили півтора десятка неповторних інформаційно-навчальних екскурсій, відвідали десятки корисних медичних процедур, що їх пропонує ДСОК ”Електронік-Рівне”, відвели душу на 12 дискотеках. А ще були ігри, турніри, катання на велосипедах, ранкові зарядки, купання та засмагання на сонці.

Усе подолали наші МАНівці, збагативши себе новими знаннями, набувши тут не тільки нових умінь і навичок, а й знайшовши багатьох нових друзів.

Завершувала літні школи традиційна церемонія закриття, на яку до юних науковців завітали: заступник начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, кандидат економічних наук Ольга Дмитрівна Ладюк; ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, голова постійної комісії з гуманітарних питань Рівненської обласної ради, кандидат політичних наук Алла Леонідівна Черній; директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, Заслужений працівник освіти Олександр Анатолійович Андрєєв.

Ольга Дмитрівна Ладюк: ”Рада вітати усіх вас із завершенням профільних літніх шкіл. Бачу посмішки на ваших обличчях і трішки по-доброму заздрю: вам пощастило не тільки збагатити себе новими знаннями, а й гарно та змістовно відпочити, набратися сил для нових наукових і творчих звершень. Вірю у вас, у ваш потенціал і хай вам щастить…

Алла Леонідівна Черній: ”Другий рік поспіль я зустрічаюся з вами, юні манівці, у рамках проєкту профільних літніх шкіл РМАНУМ на виконання обласної програми підтримки обдарованої молоді Рівненщини, бачу і переконуюся, наскільки цей проект не тільки цікавий, а й корисний та потрібний для вас, юні науковці-манівці. Як депутат Рівненської обласної ради і голова постійної комісії з гуманітарних питань, зроблю усе можливе, аби прийняти нову п’ятирічну програму підтримки обдарованих молодих людей і юних манівців зокрема…”

Олександр Анатолійович Андрєєв: ”Знаю, як цікаво та блискуче ви захистили власні наукові проєкти у рамках тем наукових профільних літніх шкіл. Вірив у вас і щиро дякую. Дякую, що зуміли з честю виконати навчальні програми. Сподіваюся, повертаєтеся додому з новими знаннями, уміннями й навичками, а ще – з новими друзями у своїх серцях. Назавжди збережіть найкращі спогади про літні школи Рівненської Малої академії наук учнівської молоді…”

Опісля юні науковці отримали з рук гостей свідоцтва встановленого зразка про закінчення профільних шкіл 2019 року.

Далі манівців вітали і щиро їм дякували: директор ДСОК ”Електронік-Рівне” Володимир Іванович Гершун (за гарним зразком найкращого 9 загону тут започаткується традиція прощальної вечірки і жартівливих нічних витівок); науковці Оксана Яківна Романів та Наталя Анатоліївна Хомеча; методисти наукових відділень, керівники шкіл Тетяна Володимирівна Сергіюк та Ольга Юріївна Мартинюк.

Були слова вдячності і від учасників проекту. Для усіх власний вірш-настанову прочитала юна поетка Катерина Красовська.

Взяв слово і вихователь шкіл Денис Юрійович Кирилюк, який зумів згуртувати юних манівців і створити для них цікаву та комфортну обстановку. За що й був відзначений подякою РМАНУМ (її вручив Олександр Анатолійович Андрєєв).

А потім зі словами вдячності та напутнім словом до своїх вихованців звернулися методисти наукових відділень, керівники шкіл Ольга Юріївна Мартинюк і Тетяна Володимирівна Сергіюк.

Вів церемонію закриття профільних літніх шкіл Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, усе фіксував день за днем відповідальний за проект, заступник директора Олександр Олексійович Мазур.