Про перший день конкурсу-захисту

Опубліковано:

Хронологія конкурсу-захисту 2021 року

День перший – 01 березня

Чудова новина!

Сьогодні розпочався ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в Рівненській області. Першими стартували юні філологи у секціях польської та французької мов, літературної творчості, української та зарубіжної літератур. А ще – юні лісознавці, селекціонери та генетики – усього 52 старшокласники. І першим серйозним випробуванням для усіх них став постерний захист (нова складова у програмі конкурсу). До цього відбулося заочне оцінювання наукових доробків юних манівців.

Сьогодні учасники у секціях польської та французької мов, літературної творчості і зарубіжної літератури візьмуть участь у науковій конференції, що є третьою складовою конкурсу.

Учасники у секціях української літератури, лісознавства, селекції та генетики в рамках наукової конференції працюватимуть завтра.

Завтра ж розпочнуть свою роботу представники у секціях агрономії; ветеринарії та зоотехнії;економічної теорії та історії економічної думки; соціології; філософії; гідрології; кліматології та метеорології; інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту; технологій програмування; кібербезпеки; комп’ютерних систем та мереж.

Усім юним науковцям-манівцям щиро бажаємо успіху!

Оргкомітет,

секретар оргкомітету Олександр МАЗУР