Початок сезону Destination Imagination у 2022/2023 н.р.

Опубліковано:

Міжнародна освітня програма «Destination Imagination» – найбільша у світі програма з креативності для дітей та молоді, започаткована в США у 1982 році. Програма охоплює 42 країни, понад 200 000 учасників, 38 000 волонтерів з цілого світу та понад 2 мільйони випускників. Програма націлена на підготовку учнів до професійних викликів ХХІ ст., виховання майбутнього покоління інноваторів та лідерів.

Україна долучилася до міжнародної освітньої програми «Destination Imagination» у 2017 році. У 2019 року команда Рівненської МАН виборола золото на І Всеукраїнській олімпіаді «Destination Imagination» в Україні, організатором якої став Національний центр «Мала академія наук України».

Програма «Destination Imagination» налічує шість командних викликів, зокрема технічний, науковий, інженерний, художній, імпровізаційний, суспільний (для дітей 12-19 років), а також окремий виклик для найменших учасників – дітей дошкільного віку (4-6 років) – виклик Нових підростаючих зірок. Особливість цієї програми полягає у тому, що школярі самостійно проходять увесь процес підготовки до олімпіади, вчаться працювати в команді, керувати проєктами, критично та творчо мислити, швидко приймати рішення, створювати конструкції з обмеженої кількості матеріалів тощо.

У 2022/2023 навчальному році стартує 5-ий сезон Міжнародної освітньої програми Destination Imagination в Україні!

У жовтні розпочинаються одноденні навчальні тренінги для тренерів, які ВПЕРШЕ бажають взяти участь у програмі Destination Imagination у ролі тренера команди. До участі у навчанні, яке проводитиметься сертифікованими Тренерами з Програми DI, запрошуються педагоги закладів середньої та позашкільної освіти, які бажають уперше стати тренерами дитячих команд та взяти участь у                       V Всеукраїнській олімпіаді креативності Destination Imagination у 2022/2023 н. р.

Одноденні навчальні тренінги відбудуться з 10:00 до 15:00 год. у такі дні:

08, 15, 22 та 29 жовтня у режимі онлайн.

Заявку на участь у тренінгу можна заповнити за покликанням: https://forms.gle/23FcL1AxyutSXi4T6

Реєстрація на кожен день закривається за день до початку тренінгу або при досягненні максимальної кількості учасників. Участь у тренінгу – безкоштовна!

Детальніше про Програму DI можна дізнатися на сайті Малої академії наук України (http:// https://man.gov.ua/contests/mizhnarodna-osvitnya-programa-destination-imagination) та на сторінці у Фейсбук (https://www.facebook.com/DIUkraine).

Детальна інформація: тел. 097 058 12 12 (Оксана Мережинська), 097 900 21 85 (Василь Дунець), а також за електронною поштою: di@man.gov.ua.