Підсумкова педрада у РМАНУМ: 2020-2021 навчальний рік завершено

Опубліковано:

25 травня відбулася педагогічна рада (дистанційно та офлайн) за підсумками роботи Рівненської Малої академії наук учнівської молоді у 2020-2021 навчальному році, на яку зібралися усі педагогічні працівники закладу.

На початку педагогічної ради Олександр Анатолійович Андрєєв вручив почесні грамоти Рівненської обласної державної адміністрації, почесні грамоти, подяки та цінний подарунок від Рівненської обласної ради кращим науковцям закладів вищої освіти і педагогам Рівненської Малої академії наук учнівської молоді  (дивись світлини).

Звітували про досягнення, поділилися проблемами заступники директора Любов Миколаївна Лівандовська та Олександр Олексійович Мазур; методисти наукових відділень: за Тетяну Володимирівну Сергіюк Наталя Анатоліївна Хомеча (відділення мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства); Олександр Володимирович Новік (відділення комп’ютерних наук); Ольга Юріївна Мартинюк (відділення хімії та біології, екології та аграрних наук); Алла Іванівна Тимощук (відділення математики, економіки, фізики та астрономії); Віктор Федорович Малиновський (відділення технічних наук); Ірина Тарасівна Юркевич (відділення історії, наук про Землю); завідувач природничо-математичного відділу Євгеній Вікторович Малиновський.

Окрім того, колеги сформували плани на 2021-2022 навчальний рік. Перспективи розвитку позашкільного закладу окреслив директор Олександр Анатолійович Андрєєв.

Освітній процес у РМАНУМ у 2020-2021 н. р. завершується. Попереду у юних манівців та їх педагогів – профільні літні школи, що пройдуть на базі ДСОК “Електронік-Рівне” з 27 червня по 10 липня (детальніше про школи – на сайті РМАНУМ з 02 червня).

Гарного усім літа і нових сил для нових перемог!!!

Олександр Мазур,

заступник директора