Національний центр «Мала академія наук України» оголошує про початок набору учасників серед закладів загальної середньої освіти ІІ Всеукраїнського конкурсу шкільних космічних експериментів (Student Spaceflight Experiments Program, SSEP)

Опубліковано:

SSEP це унікальна комплексна програма з розвитку наукової та STEMосвіти, яка націлена на виховання нового покоління науковців та винахідників, яка передбачає проведення експерименту на Міжнародній космічній станції.

Переможці конкурсу отримають унікальну можливість відправити міні-лабораторії з дослідження мікрогравітації на міжнародну космічну станцію (МКС) на кораблі SpaceX Dragon з майданчику 39A космічного центру Кеннеді NASA у штаті Флорида, США.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ SSEP

Проєкт спеціалізується на дослідженні мікрогравітації. Учні можуть розробляти експерименти в різних областях, в тому числі:

 · проростання насіння,

· ріст кристалів,

· фізіологія і життєві цикли мікроорганізмів (наприклад, бактерій),

 · клітинна біологія та зростання,

· дослідження харчових продуктів,

· дослідження водної мікрофлори тощо.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

·Школярі 9-11 класів, які об’єднуються у групи 3-5 учасників;

·Вчителі та викладачі біології, хімії та фізики зацікавлені у менторстві командних проєктів.

Заклади освіти, що братимуть участь в конкурсі, залучатимуть здобувачів освіти до створення дослідницьких експериментів в межах навчального процесу протягом вересня-жовтня 2022 року. Фіналісти закладів освіти проходитимуть додаткову підготовку та доопрацювання проєктів в листопаді 2022 року. Переможці від України оголошуються в грудні 2022 року. Додаткова мистецька складова конкурсу проходить в листопаді 2022-січні 2023 року. Реєстрація закладів освіти буде відкрита з 1 до 30 червня 2022 року за посиланням: https://form.jotform.com/221506597127357

Більше інформації за покликанням.