Нагородження фіналістів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту стартувало

Опубліковано:

1 червня 2023 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Рівненській Малій академії наук віншували юних науковців Рівненщини – переможців та учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України 2023 року. Чотири з половиною десятки вихованців закладу разом зі своїми науковими керівниками зібралися у конференц-залі, аби почути теплі слова вітань та отримати нагородні матеріали за перемогу (участь) у ІІІ етапі конкурсу.

З вітальним словом до МАНівців звернувся Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Рівненській області Олександр Корнійчук. Він вручив переможцям та учасникам грамоти і подяки, висловив своє щире захоплення результатами їхньої праці, побажав наснаги, здійснення мрій та мирного майбутнього у переможній Україні. Для одинадцятикласників, яких серед юних дослідників чимало, пролунало особливе побажання успішного вступу в омріяні заклади освіти. Директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Олександр Андрєєв також відзначив достойний результат збірної команди юних науковців Рівненщини, наголосивши, що їхнє завзяття і потенціал зараз дуже необхідні нашій державі, яку саме цьому талановитому поколінню доведеться відбудовувати та відроджувати. “Вступайте в обрані університети та академії, їдьте навчатися за кордон, якщо ви це вирішили і змогли здійснити, але повертайтеся в Україну, якій ви всі дуже потрібні!” – наголосив О. Андрєєв.

На урочистості завітала також Наталія Іваницька, начальниця управління освіти Дубенської міської ради, особливо вітаючи Шалак Анастасію, ученицю Дубенського ліцею № 8 Дубенської міської ради, золотого призера ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів МАН України у секції “Астрономія” та її наукового співкерівника, вчительку С. Козловську. Потужними оплесками публіка супроводжувала нагородження вихованок РМАНУМ – Юлію Романюк, ученицю Рівненського ліцею “Український” Рівненської міської ради та Лілію Яковишину, ученицю Рівненського ліцею “Елітар” Рівненської міської ради. Дівчатка стали абсолютними переможцями України у секціях хімії та екології відповідно.

І поки переможці та призери ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту ще очікують на свої офіційні нагороди від НЦ МАН України, дирекція Рівненської МАН і методисти відділень подякували всім без винятку фіналістам ІІІ етапу за високі результати і достойне представлення Рівненщини та запросили до співпраці наступного року.

Методист відділень історії та наук про Землю                             Юркевич Ірина

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ФОТО