На Рівненщині завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

Опубліковано:

У неділю, 19 лютого 2017 року, відбулася заключна частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України – власне, захист наукових робіт. 676 учасників конкурсу представили на розсуд журі 734 наукові та творчі дослідження.
Дев’ятий рік поспіль навчальні корпуси та аудиторії для конкурсу-захисту люб’язно надав Національний університет водного господарства та природокористування, за що дирекція Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, педагогічний та учнівський колективи щиро дякують ректорату університету, директорам навчально-наукових інститутів, науковцям та працівникам закладу.
Перед юними науковцями виступили: Олег Миколайович Пекарський, заступник начальника управління, начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Наталія Борисівна Савіна, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор економічних наук, академік Академії економічних наук України, професор Національного університету водного господарства та природокористування; Олександр Анатолійович Андрєєв, директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.
А далі розпочався захист юними науковцями Рівненщини своїх науково-дослідницьких робіт. До роботи в журі конкурсу було залучено 18 докторів наук, 104 кандидати наук, 7 викладачів і старших викладачів з Національного університету водного господарства та природокористування, Рівненського державного гуманітарного університету, Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені акад. Степана Дем’янчука та Національного університету «Острозька академія», 3 спеціалісти з інших установ.
Залежно від кількості учасників захист у кожній із наукових секцій тривав упродовж кількох годин. Журі визначили 56 переможців у 62 секціях, а майже половина юних науковців стали призерами.
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України успішно завершено. Попереду – підготовка необхідної документації та наукових робіт для участі у ІІІ етапі конкурсу.
А ще – підготовка переможців: тривала, наполеглива, серйозна, клопітка, але вкрай необхідна, аби здобути перемогу у столиці України. Особисту і загальнокомандну РМАНУМ!

Що ж, Київ чекає!
Нових перемог усім нам!

20

Олександр Мазур,
заступник директора
з навчально-методичної роботи