На Рівненщині стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

Опубліковано:

11 лютого 2017 року відбулася перша частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.
Учасників конкурсу дев’ятий рік поспіль гостинно прийняв Національний університет водного господарства та природокористування. У цей день до Рівного з’їхалися старшокласники з усіх районів області, м. Рівного та вищих навчальних закладів Рівненщини І-ІІ рівнів акредитації. Усього стати учасниками конкурсу виявили бажання 676 юних науковців, які представили на розсуд журі 734 науково-дослідницькі роботи у 12 наукових відділеннях.
Цього дня старшокласники виконували контрольні завдання з базових дисциплін. До роботи в журі було залучено 58 науковців із вищих навчальних закладів і кращих вчителів міста Рівне та області.
А вже 13 лютого 2017 року, відповідно до Умов проведення І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в Рівненській області, офіційна інформація про результати з’явилася на сайтах Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.
Друга частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захист науково-дослідницьких робіт – відбудеться 19 лютого 2017 року у корпусах Національного університету водного господарства та природокористування.

Олександр Мазур,
заступник директора РМНУМ
з навчально-методичної роботи