На Рівненщині стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

Опубліковано:

9 лютого 2019 року відбулася перша частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України – виконання контрольних завдань із базових дисциплін.

Учасників конкурсу гостинно прийняв Національний університет водного господарства та природокористування. У неділю до Рівного з’їхалися старшокласники, студенти вищих навчальних закладів Рівненщини І-ІІ рівнів акредитації з усіх районів області та м. Рівного. Бажання стати учасниками конкурсу виявили 695 юних науковців, які представили на розсуд журі 746 науково-дослідницьких робіт у 12 наукових відділеннях.

Учора 670 старшокласників (решта через поважні причини не змогли взяти участі) виконали контрольні завдання з базових дисциплін. До роботи в журі було залучено 52 науковці із вищих навчальних закладів і кращі вчителі Рівного та області.

Сьогодні, 11 лютого 2019 року, відповідно до Умов проведення І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в Рівненській області, офіційна інформація про результати з’явиться на сайті Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.

Друга частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – власне захист науково-дослідницьких робіт – відбудеться в суботу 16 лютого 2018 року          у корпусах Національного університету водного господарства та природокористування (Детальніша інформація – на сайті РМАНУМ та на сторінці у фейсбуці).

 

Олександр Мазур,

заступник директора РМАНУМ

з навчально-методичної роботи