Інформаційно-методична допомога від РМАНУМ для березнівчан

Опубліковано:

13 листопада 2019 року у смт. Березне на базі Районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся навчально-методичний семінар для слухачів і дійсних членів Малої академії наук та їхніх наукових керівників. Організатори – Березнівський районний методичний кабінет, зокрема завідувач Лідія Степанівна Мельничук та методист Ніна Пилипівна Хвищук, –  активізували цілеспрямовану, мотивовану, зацікавлену учнівську аудиторію до прямого діалогу із науково-методичним десантом РМАНУМ.

Дізнатися про специфіку роботи Рівненської малої академії учнівської молоді, її науково-методичний потенціал, проконсультуватися з багатьох питань вузькогалузевих досліджень мали змогу всі охочі, оскільки на Березнівщину завітали керівники і представники відділень економіки та математики – Алла Іванівна Тимощук; історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю – Олександр Васильович Сульжик; хімії та біології, екології та аграрних наук – Ольга Юріївна Мартинюк; мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – Наталія Анатоліївна Хомеча.

Зауважимо, що юнацька аудиторія виявила жвавий інтерес до тематики вже захищених у 2017–2019 рр. науково-дослідницьких робіт, цікавилася специфікою підготовки і захисту таких проєктів під час ІІ і ІІІ етапів конкурсу. Більше часу методисти РМАНУМ присвятили фаховим консультаціям у межах відділень, оскільки чимало вихованців потребували  докладніших коментарів щодо обраної теми  і  структури наукової роботи, вибору методології та ілюстративної основи дослідження тощо.

Щиро вдячні організаторам за запрошення і гостинний прийом! Сподіваємося на плідну співпрацю і достойну участь березнівчан у ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!

Наталія Хомеча,

керівник гуртків РМАНУМ