ІІ етап конкурсу-захисту онлайн успішно завершено…

Опубліковано:

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в Рівненській області, всупереч пандемії, карантинам, обмеженням,  успішно завершено!

Маємо чудову нагоду сказати про його результати.

А вони – вагомі і переконливі:

  •  до участі у ІІ етапі конкурсу-захисту оргкомітетом було допущено 540 учнів загальноосвітніх та позашкільних закладів Рівненщини, студентів закладів вищої передфахової освіти (у 2020 – 676);
  • на розгляд журі було подано 583 (у 2020 – 729) науково-дослідницькі роботи учнів – членів Малої академії наук України в Рівненській області;
  • учасники конкурсу захищали роботи у 63 секціях 12 наукових відділень;
  •  журі за результатами заочного оцінювання, постерного захисту та участі у науковій конференції обрало 317 переможців:

І місць – 61; ІІ місць – 101; ІІІ місць – 155.

До участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2020-2021 навчального року журі рекомендовано 58 учасників у 61 секції.

У роботі журі конкурсу взяли участь 153 (у 2020 – 136) науково-педагогічні працівники із 18 закладів вищої освіти та інших установ, що здійснювали заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, оцінювання постерного захисту та участі у науковій конференції, із них: 109 (у 2020 – 100) мають науковий ступінь кандидата наук, 25 – доктора наук (у 2020 – 25).

Більше інформації – у наказі управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації № 54 від 23 березня 2021 року (дивимось у розділі ”конкурс-захист”, 2021).

Для директорів закладів освіти, керівників територіальних громад – особливо цікава інформація – результати участі команд закладів освіти області у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році (дивимось останній додаток до наказу).

Вітаємо переможців конкурсу-захисту!

Вітаємо тих, хто братиме участь у ІІІ етапі конкурсу у травні 2021 року!

Дякуємо усім, хто був причетний до конкурсу:

  • учасникам – за сміливе, зважене і правильне рішення, за наполегливість і віру в себе;
  • науковим керівникам – за мудрість і терпіння;
  • науковцям, членам журі, – за толерантність, розуміння та підтримку;
  • організаторам конкурсу (управлінню освіти і науки, дирекції закладу, методистам наукових відділень і секретарям секцій) – за віру у проєкт і титанічну працю!

Усім – міцного здоров’я, усіляких гараздів і нових успіхів на ниві науки!

З повагою

директор РМАНУМ,

співголова оргкомітету конкурсу

Олександр АНДРЄЄВ

Наказ №53 Про результати проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області у 2020-2021 навчальному році