Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів ‒ членів МАН стартував!

Опубліковано:

Про це оголосив президент Малої академії наук Станіслав Довгий на урочистому відкритті заходу в Центрі культури та мистецтв НТУУ «КПІ».
Учасників особисто вітали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич Lilia Hrynevych та інші почесні гості.
Зокрема, Прем’єр-міністр зазначив: «Мені надзвичайно приємно сьогодні бути присутнім серед справжньої еліти. Безумовно, ви заслуговуєте всіляких компліментів, але я гордий тим, що точно знаю, як виглядають 1200 справжніх сучасних зірок України».
А Лілія Гриневич запропонувала учасникам озирнутися навкруги і познайомитися з тими людьми, що сидять поруч, «щоб поїхати звідси з більшою кількістю знайомств і зв’язків, тому що справжня наука сьогодні глобальна і мережева. Люди разом роблять проекти, черпають одне від одного натхнення, спілкуються…»
Запрошений лауреат Нобелівської премії з фізіології і медицини 2011 року Жуль Оффман, виступаючи перед МАНівцями, зазначив, що за часів свого президентства у Французькій академії наук теж прагнув створити молодіжну академію наук, але у нього цього не вийшло: «Для мене це як урок, я беру його від вас і йду з емоціями…». За що отримав шквал оплесків від залу.
Окрім того, конкурсантам надійшли вітання від Президента України Петра Порошенка, мера Києва Віталія Кличка, генерального директора ЮНЕСКО Одрі Азуле, Єврокомісара з питань досліджень, науки та інновацій Карлуша Моедаша і багатьох інших.
Тож нехай наступні дні будуть такі ж насичені на емоції та позитивні враження!