Екскурсія у РМАНУМ

Опубліковано:

12.04.2019 року у шестикласників ЗОШ № 1 ім. В.Г. Короленка відбулося перше знайомство з наукою.

Я завжди відштовхуюсь від думки, що неталановитих дітей не буває. І кожна людина (хай і маленька) має власні таланти. Та все ж не можна недооцінювати усю їх серйозність. І, звичайно, я не знаю кращого місця, аніж Рівненська Мала академія наук учнівської молоді, де б настільки серйозно й відповідально сприймали талант кожної дитини, наполегливо працювали з ним та допомогали би школярам робити перші кроки в науку.

Ми надзвичайно вдячні за цікаву розповідь про заклад Любові Миколаївні Лівандовській, заступнику директора з навчально-виховної роботи РМАНУМ, Євгенію Вікторовичу Маліновському за надвичайно цікаву та інформаційну розповідь про лабораторію космічних досліджень та Андрію Віталійовичу Малюзі за демонстрацію можливостей реалізувати себе у хіміко-біологічній та фізико-технологічній лабораторіях.

Можливо, не всі шестикласники, учасники екскурсії, стануть великими науковцями, та їхня допитливість і безпосередність дає нам надію на їх участь участь у різноманітних конкурсах, турнірах та олімпіадах під егідою МАН України у майбутньому.

 

Від учасників екскурсії

Марія Олександрівна Шеін,

керівник гуртка психологія