ЕКОНОМІЧНІ РЕБУСИ ОЧИМА ЗАВТРАШНІХ АНАЛІТИКІВ

Опубліковано:

І семестр навчального року завершився у відділенні економіки круглим столом на тему: «Економічні ребуси очима завтрашніх аналітиків», який проходив 27 грудня 2022 року у лабораторії гуманітарних наук Рівненської Малої академії наук учнівської молоді і вже став традиційним. Захід організувала Світлана Олексіївна Левицька, доктор економічних наук, професор Національного університету водного господарства та природокористування, керівник гуртка «Фінанси, грошовий обіг та кредит».

З вітальним словом до учасників звернулися директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Олександр Анатолійович Андрєєв та методист відділення економіки Алла Іванівна Тимощук.

У рамках круглого столу вихованці порушили актуальні проблеми сьогодення, що тісно переплітаються з воєнним станом в Україні, зокрема:

  1. Криптовалюта на вітчизняних ринках: оцінка та перспективи розвитку (Тетяна Седляр, учениця 10 класу Рівненського ліцею «Колегіум», науковий керівник Левицька С.О.).
  2. Безробіття в сучасних умовах розвитку регіонального ринку праці (Оксана Луковець, учениця 10 класу Рівненського ліцею «Колегіум», наукові керівники Левицька С.О. та Козодой О.П.).
  3. Проблеми дієвості системи охорони здоров’я в умовах боротьби за незалежність України (Анна Огородійчук, учениця 9 класу Рівненського ліцею №2, наукові керівники Левицька С.О. та Любчик Л.О.).
  4. Система оборони нашої Батьківщини: дієздатності захисту національної незалежності (Василь Марчук, учень 9 класу Рівненської гімназії «Гармонія», наукові керівники Левицька С.О. та Береза М.В.).
  5. Соціальна політика України в контексті військових викликів сьогодення (Анастасія Окуневич, учениця 10 класу Рівненського ліцею №27, Левицька С.О. та Любчик Л.О.).

Незважаючи на повітряну тривогу і презентації досліджень у протирадіаційному укритті, захід пройшов у теплій та дружній обстановці і завершився смакуванням цукерок та печива з запашним ароматним чаєм.

Алла Тимощук,

методист відділень економіки,

математики, фізики та астрономії