Вітання з Днем вчителя!

Опубліковано:

Шановні колеги-освітяни!

Вітаємо із Всесвітнім днем вчителя та Днем працівників освіти України!

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Ви стільки сил вкладаєте у свою справу, що часом забираєте цінну увагу у близьких. Бажаємо провести це свято в колі сім’ї. Любові вам, терпіння, щастя і добробуту!

Нехай кожен успіх будь-якого з учнів буде гордістю для Вашого серця, нехай кожен Ваш урок, кожне заняття дарує дітям не тільки знання і вміння міркувати, але й віру в добро, надію на краще, різнокольорові мрії та силу прагнення до них.

Залишайтеся мудрими і добрими, тямковитими та обізнаними, цікавими і чудовими учителями, на чиїй життєвій дорозі горять вогні удачі, щастя і любові.

Бажаємо не тільки успішно вчити, а й не припиняючи вчитися. Вчіться ловити моменти радості, схоплюйте хвилини щастя і насолоджуйтеся всім тим, що відбувається довкола вас. Бажаємо успіхів на ниві освіти й науки, терпіння і безмежної мудрості. Станьте для ваших учнів не просто майстром, але порадником, підтримкою, прикладом і просто другом!

Сьогодні, в День учителя та працівника освіти, дозвольте оголосити ваші оцінки. Терпіння – 12, почуття гумору – 12, кмітливість і винахідливість – 12, любов до дітей – 12, здатність зберігати спокій і посміхатися навіть у той момент, коли це неможливо, – 12 з плюсом!

Так тримати! Зі святом!

Від учнівського та педагогічного колективів РМАНУМ

директор Олександр АНДРЄЄВ