ДЕНЬ 5 – ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ 2023 РОКУ

Опубліковано:

Цьогоріч маємо 633 науково-дослідницькі проєкти у 64 секціях від учнів 8-11 класів зі 136 закладів загальної середньої та фахової передвищої освіти, які представляють 36 територіальних громад Рівненщини.

Сьогодні тривав ІІ етап конкурсу-захисту. Для учасників у 35 секціях він уже завершився, а інші до нього щойно долучилися.

Юні манівці захищали постери до власних науково-дослідницьких проєктів у секціях “Метеорологія та кліматологія”; “Гідрологія”; “Електроніка та приладобудування”; “Науково-технічна творчість та винахідництво”; “Журналістика”; “Психологія”; “Математика”; “Прикладна математика”; “Статистика”; “Теоретична фізика”; “Аерофізика та космічні дослідження”; “Фінанси, банківська справа та страхування” (116 учасників).

У рамках третьої складової, наукової конференції, юні науковці захищали свої науково-дослідницькі проєкти у секціях “Англійська мова”; “Літературна творчість”; “Історія України”; “Метеорологія та кліматологія”; “Гідрологія”; “Журналістика”; “Теоретична фізика”; “Аерофізика та космічні дослідження”; “Фінанси, банківська справа та страхування”; “Електроніка та приладобудування”; “Науково-технічна творчість та винахідництво” “Математика”; “Прикладна математика”; “Статистика” (153 учасники).

Гарні новини очікують тих, хто виборов станом на сьогодні переможне І місце. Відповідно до рішень журі та підсумкових протоколів переможцями стали:

– у секції ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯПАВЕЛКІВ ДАРИНА, учениця 9 класу Рівненського ліцею №7 Рівненської міської ради;

– у секції ЕЛЕКТРОНІКА ТА ПРИЛАДОБУДУВАННЯМАЛИНОВСЬКА АНАСТАСІЯ, учениця 9 класу Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради;

– у секції НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ТВОРЧІСТЬ ТА ВИНАХІДНИЦТВО АСЄЄВ КОСТЯНТИН, студент ІІ курсу Відокремленого структурного підрозділу “Рівненський технічний фаховий коледж” НУВГП;

То ж щиро вітаємо згаданих учасників із перемогою і чекаємо такого самого виступу на ІІІ етапі конкурсу-захисту!

 Конкурсантам-манівцям ­ бажаємо успіхів, Україні – Перемоги!

Захищаємо власні науково-дослідницькі проєкти, захищаємо майбутнє України!

Nota bene! Після заповнення електронних протоколів та їх паперового оформлення очікуємо появи на сайті закладу у розділі “КОНКУРС-ЗАХИСТ 2023”.

P.S. Шукаємо себе на світлинах та скриншотах у “Шоденнику конкурсу-захисту 2023”.

Олександр МАЗУР,

секретар оргкомітету