ДЕНЬ 2 – ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ 2023 РОКУ

Опубліковано:

Цьогоріч маємо 633 науково-дослідницькі проєкти у 64 секціях від учнів 8-11 класів зі 136 закладів загальної середньої та фахової передвищої освіти, які представляють 36 територіальних громад Рівненщини.

Сьогодні ІІ етап конкурсу-захисту набирав своїх обертів. Для когось конкурс уже завершувався, а хтось тільки його розпочинав.

Юні манівці захищали постери до власних науково-дослідницьких проєктів у секціях “Англійська мова”; “Історичне краєзнавство”; “Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі”; “Релігієзнавство”; “Українська мова”; “Програмна інженерія”; “Економіка та економічна політика”; “Охорона довкілля та раціональне природокористування”; “Хімія”; “Системи та технології штучного інтелекту”; “Internet-технології та WEB дизайн” (110 учасників).

Під час наукової конференції (третьої складової конкурсу-захисту) юні науковці захищали свої науково-дослідницькі проєкти у секціях “Зарубіжна література”; “Кримськотатарська гуманітаристика”; “Програмна інженерія”; “Релігієзнавство”; “Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі”; “Економіка та економічна політика”; “Охорона довкілля та раціональне природокористування”; “Системи та технології штучного інтелекту”; “Internet-технології та WEB дизайн” (76 учасників).

Маємо гарну новину – відповідно до рішення журі та підсумкового протоколу переможцем у секції “Кримськотатарська гуманітаристика” визнано ДІАНУ ЧЕРЕПАНОВУ, ученицю 11 класу Рівненського ліцею № 28 Рівненської міської ради!

То ж щиро вітаємо Діану з перемогою і чекаємо такого самого успіху на ІІІ етапі конкурсу-захисту!

Бажаємо конкурсантам-манівцям ­ успіхів, Україні – Перемоги!

Тримаємо освітянський фронт, працюємо задля майбутнього України!

Nota bene! Після заповнення електронних протоколів та їх паперового оформлення очікуємо появи на сайті закладу у розділі “КОНКУРС-ЗАХИСТ 2023”.

P.S. Шукаємо себе на світлинах та скриншотах у “Шоденнику конкурсу-захисту 2023”.

Олександр МАЗУР,

секретар оргкомітету