Брейн-ринг з правознавства до Дня юриста

Опубліковано:

11 жовтня 2023 року на базі Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування до Дня юриста був організований Брейн-ринг з правознавства. Вихованці Міщук Інни Володимирівни, керівника гуртка «Правознавство» РМАНУМ, к.ю.н, професора кафедри конституційного права та галузевих дисциплін Національного університету водного господарства та природокористування, у складі команди школярів змагалися зі студентами. У цікавій конкурентній боротьбі перемогла команда Рівненського ліцею «Лідер», у складі якої було п’ятеро вихованців гуртка «Правознавство» РМАНУМ.

Учні та студенти показали високий рівень знань з правознавства, ерудованість і компетентність при пошуку правильної відповіді на запитання.

Гра видалася цікавою.

Наприкінці зустрічі директор навчально-наукового інституту права НУВГП Цимбалюк Валерій Іванович нагородив подяками та солодкими призами учасників.

Дякуємо Інні Володимирівні Міщук за залучення учнівської молоді Рівненської МАН до цікавих інтелектуальних змагань та заходів. За відгуками вихованців гуртка «Правознавство», їм цікавий такий оригінальний формат перевірки знань.

Юлія ШОКАЛО,

завідувачка гуманітарним відділом

Рівненської Малої академії наук

учнівської молоді