До уваги учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України!

Опубліковано:

Нагадуємо: захист науково-дослідницьких робіт відбудеться 23 лютого 2020 року у корпусах Національного університету водного господарства та природокористування:

№ 1 (вул. Соборна, 11) – відділення комп’ютерних наук;

№№ 2 і 8 (вул. Олекси Новака (колишня – Приходька)), 75 – відділення мовознавства; літературознавства, фольк-лористики та мистецтвознавства; відділення технічних наук; відділення математики; економіки; фізики та астрономії; відділення історії; філософії та суспільствознавства; наук про Землю; відділення хімії та біології; екології та аграрних наук.

Початок реєстрації – о 8.30.

Початок захисту – о 10.00.

 

Місця реєстрації:

корпус № 1 – відділення комп’ютерних наук;

корпус № 2 – відділення мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; відділення технічних наук; відділення математики; економіки; фізики та астрономії; відділення історії; філософії та суспільствознавства; наук про Землю; відділення хімії та біології; екології та аграрних наук. 

NB! Для реєстрації з собою необхідно мати посвідчення дійсного члена або посвідчення особи (паспорт чи учнівський квиток) та медичну довідку.

Оргкомітет