Цьогоріч маємо 659 науково-дослідницьких проєктів у 67 секціях від учнів 8-11 класів закладів загальної середньої та фахової передвищої освіти, які представляють 33 територіальних громад Рівненщини.
Сьогодні продовжував свою ходу ІІ етап конкурсу-захисту. Для учасників у 40 секціях він уже завершився, решта старшокласників лише долучаються до постерного захисту та наукової конференції.
Сьогодні юні манівці представляли постери до власних досліджень у секціях “Правознавство”; “Етнологія”; “Електроніка та приладобудування”; “Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження”; “Автоматизація та робототехніка”; “Системи та технології штучного інтелекту”; “Навчальні, ігрові програми та віртуальна реальність”; “Зоологія”; “Технологія виробництва продукції тваринництва та ветеринарна медицина”.
Юні науковці захищали свої науково-дослідницькі проєкти під час наукової конференції у секціях “Електроніка та приладобудування”; “Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження”; “Автоматизація та робототехніка”; “Internet-технології та вебдизайн”; “Зоологія”; “Технологія виробництва продукції тваринництва та ветеринарна медицина”.
Відповідно до рішень журі та підсумкових протоколів переможцями стали:
– у секції “ЕЛЕКТРОНІКА та ПРИЛАДОБУДУВАННЯ” – журі І місця не визначило;
- у секції “ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ та РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ” –НАЗАР ГРОМОВ, учень 11 класу Рівненського ліцею “Гармонія” Рівненської міської ради;
- у секції “АВТОМАТИЗАЦІЯ та РОБОТОТЕХНІКА” – ВАСИЛЬ ГУК, учень 10 класу Володимирецького ліцею “Колегіум” Володимирецької селищної ради;
- у секції “INTERNET-ТЕХНОЛОГІЇ та ВЕБДИЗАЙН” – ВОЛОДИМИР МУХА, учень 10 класу Дубровицького ліцею № 2 Дубровицької міської ради;
- у секції “ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА та ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА” – АРІНА ПРОДАЖЕЦЬ, учениця 10 класу Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради;
- у секції “ГЕОЛОГІЯ, ГІДРОГЕОЛОГІЯ та ГЕОФІЗИКА” – РОСТИСЛАВ КОРНІЄНКО, учень 10 класу Рівненського ліцею № 7 Рівненської міської ради.
Найщиріші вітання нашим переможцям!
Конкурсантам-манівцям бажаємо успіхів, Україні – Перемоги!
Захищаємо власні науково-дослідницькі проєкти – боронимо майбутнє України!
Nota bene! Після заповнення електронних протоколів та їх паперового оформлення очікуємо появи на сайті закладу у розділі “КОНКУРС-ЗАХИСТ 2024”.
P.S. Шукаємо себе на світлинах та скриншотах у “Шоденнику конкурсу-захисту 2024”.
Олександр МАЗУР,
секретар оргкомітету