ДЕНЬ 7 – ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ 2024 РОКУ

Опубліковано:

(ВІВТОРОК, 20.02.2024)

Цьогоріч маємо 656 науково-дослідницьких проєктів у 67 секціях від учнів 8-11 класів 122 закладів загальної середньої та фахової передвищої освіти, які представляють 33 територіальних громад Рівненщини.

Сьогодні – вівторок, 20 лютого! День Героїв Небесної Сотні!

Схилімо у мовчазній молитві голови свої на згадку про наших Янголів там, у небі України! Вони все бачать згори і боронять нас від московського зла і темряви!

Але сьогодні продовжував свою ходу ІІ етап конкурсу-захисту. Для учасників у 40 секціях він уже завершився, решта старшокласників лише долучаються до постерного захисту та наукової конференції.

Сьогодні юні манівці представляли постери до власних досліджень у секціях “Зарубіжна література”; “Англійська мова та англомовна література”; “Філософія”; “Програмна інженерія”; “Інтернет-технології та вебдизайн”; “Навчальні, ігрові програми та вебдизайн”; “Екологія”.

Юні науковці захищали свої науково-дослідницькі проєкти під час наукової конференції у секціях “Літературна творчість”; “Філософія” та “Всесвітня історія”.

Відповідно до рішень журі та підсумкових протоколів переможцями стали:

– у секції “ЛІТЕРАТУРНА ТВОРЧІСТЬ”АНАСТАСІЯ НЕСТЕРУК, учениця 11 класу Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради;

– у секції “ФІЛОСОФія”АННА ПЕТРОВЧУК, учениця 11 класу Сарненського ліцею № 5 Сарненської міської ради Сарненського району;

– у секції “ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ”БОГДАН КЛОЧОК, учень 10 класу Рівненського ліцею № 19 Рівненської міської ради.

Найщиріші вітання нашим переможцям!

Конкурсантам-манівцям ­ бажаємо успіхів, Україні – Перемоги!

Захищаємо власні науково-дослідницькі проєкти – боронимо майбутнє України!

Nota bene! Після заповнення електронних протоколів та їх паперового оформлення очікуємо появи на сайті закладу у розділі “КОНКУРС-ЗАХИСТ 2024”.

P.S. Шукаємо себе на світлинах та скриншотах у “Шоденнику конкурсу-захисту 2024”.

Олександр МАЗУР,

секретар оргкомітету