ДЕНЬ 6 – ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ 2024 РОКУ

Опубліковано:

(Понеділок, 19.02.2024)

Цьогоріч маємо 656 науково-дослідницьких проєктів у 67 секціях від учнів 8-11 класів 122 закладів загальної середньої та фахової передвищої освіти, які представляють 33 територіальних громад Рівненщини.

ІІ етап конкурсу-захисту долає екватор. Для учасників у 36 секціях він уже завершився, а інші до нього сьогодні долучилися.

У понеділок юні манівці захищали постери до своїх науково-дослідницьких проєктів у секціях “Літературна творчість”; “Німецька мова та німецькомовна література”;  “Французька мова та франкомовна література”; “Всесвітня історія”; “Статистика”.

Під час наукової конференції старшокласники захищали свої науково-дослідницькі проєкти у секціях “Німецька мова та німецькомовна література”;  “Французька мова та франкомовна література”; “Правознавство”; “Статистика”.

Щиро вітаємо тих, хто сьогодні, у понеділок, виборов переможне І місце. Відповідно до рішень журі та підсумкових протоколів переможцями стали:

– у секції “НІМЕЦЬКА МОВА ТА НІМЕЦЬКОМОВНА ЛІТЕРАТУРА”ВАЛЕРІЯ ПИВОВАРЧУК, учениця 11 класу Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради;

– у секції ФРАНЦУЗЬКА МОВА ТА ФРАНКОМОВНА ЛІТЕРАТУРАОЛЕКСАНДРА ГЕРУС, учениця 9 класу Рівненського ліцею “Український” Рівненської міської ради;

– у секції ПРАВОЗНАВСТВОМИРОСЛАВА ШЕРЕМЕТА, учениця 9 класу Дубенського ліцею № 7 Дубенської міської ради Дубенського району;

– у секції СТАТИСТИКАБОГДАН КРАСОВСЬКИЙ, учень 11 класу Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради.

То ж щиро вітаємо наших переможців і чекаємо такого самого вдалого та переможного виступу на ІІІ етапі конкурсу-захисту!

Конкурсантам-манівцям ­ бажаємо успіхів, Україні – Перемоги!

Захищаємо власні науково-дослідницькі проєкти – захищаємо майбутнє України!

Nota bene! Після заповнення електронних протоколів та їх паперового оформлення очікуємо появи на сайті закладу у розділі “КОНКУРС-ЗАХИСТ 2024”.

P.S. Шукаємо себе на світлинах та скриншотах у “Шоденнику конкурсу-захисту 2024”.

Олександр МАЗУР, секретар оргкомітету