ДЕНЬ 5 – ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ 2024 РОКУ

Опубліковано:

(Неділя, 18.02.2024)

Цьогоріч маємо 656 науково-дослідницьких проєктів у 67 секціях від учнів 8-11 класів 122 закладів загальної середньої та фахової передвищої освіти, які представляють 33 територіальних громад Рівненщини.

Сьогодні, попри те, що для всіх день – вихідний, тривав ІІ етап конкурсу-захисту. Для учасників у 34 секціях він уже завершився, а для інших – щойно починаєтьсяся.

У неділю юні манівці захищали постери до власних науково-дослідницьких проєктів та брали участь у наукових конференціях лише у двох секціях: “Аерокосмічна техніка та оборонні технології” і “Ботаніка”.

Маємо гарні новини для тих, хто виборов у неділю переможне І місце. Відповідно до рішень журі та підсумкових протоколів переможцями стали:

– у секції АЕРОКОСМІЧНА ТЕХНІКА ТА ОБОРОННІ ТЕХНОЛОГІЇДМИТРО ПРИСЯЖНЮК, учень 9 класу Рівненського ліцею “Елітар” Рівненської міської ради;

– у секції “БОТАНІКА”ВЛАДИСЛАВ Кирильчук, учень 10 класу Рівненського ліцею “Елітар” Рівненської міської ради.

То ж щиро вітаємо переможців і чекаємо такого самого переможного виступу на ІІІ етапі конкурсу-захисту!

Конкурсантам-манівцям ­ – успіхів, Україні – Перемоги!

Захищаємо власні науково-дослідницькі проєкти – захищаємо майбутнє України!

Nota bene! Після заповнення електронних протоколів та їх паперового оформлення очікуємо появи на сайті закладу у розділі “КОНКУРС-ЗАХИСТ 2024”.

P.S. Шукаємо себе на світлинах та скриншотах у “Шоденнику конкурсу-захисту 2024”.

Олександр МАЗУР, секретар оргкомітету