ДЕНЬ 3 – ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ 2024 РОКУ (частина 2)

Опубліковано:

(П’ЯТНИЦЯ, 16.02.2024)

Сьогодні ІІ етап конкурсу-захисту продовжував свій двотижневий забіг. Для когось він уже завершився, хтось до нього щойно долучився, а хтось хвилюється в очікуванні.

Юні манівці захищали постери до власних науково-дослідницьких проєктів у секціях “Польська мова та польськомовна література”; “Правознавство”; “Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження”; “Зоологія”; “Охорона здоров’я”; “Охорона довкілля та раціональне природокористування”; “Прикладна макро- та мікроекономіка”.

У рамках третьої складової, наукової конференції, юні науковці захищали свої науково-дослідницькі проєкти у секціях “Етнологія”; “Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження”; “Комп’ютерна інженерія”; “Системи та технології штучного інтелекту”; “Прикладна макро- та мікроекономіка” “Зоологія”; “Охорона здоров’я”; “Охорона довкілля та раціональне природокористування”.

Гарні новини очікують тих, хто виборов станом на сьогодні переможне І місце. Відповідно до рішень журі та підсумкових протоколів переможцями стали:

  • у секції “ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ” – АНАСТАСІЯ МУЛИК, учениця 11 класу Рівненського ліцею № 2 Рівненської міської ради;
  • у секції “ПРИКЛАДНА МАКРО- ТА МІКРОЕКОНОМІКА” – МИРОСЛАВ РАДИВОНИК, учень 11 класу Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради;
  • у секції “ЕТНОЛОГІЯ” – ІВАННА СТЕЛЬМАХ, учениця 10 класу Орв’яницького ліцею Дубровицької міської ради Сарненського району:
  • у секції “КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ” – ДЕНИС МІКЛУХ, учень 10 класу Дубровицького ліцею Дубровицької міської ради Сарненського району;
  • у секції “СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ” – АННА СТЕПАНОВИЧ, учениця 10 класу Дубровицького ліцею Дубровицької міської ради Сарненського району;
  • у секції у секції «ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я» – ДАРИНА РОДЗЯК, учениця 11 класу Дубенського ліцею № 2 Дубенської міської ради Дубенського району;
  • у секції «ЗООЛОГІЯ» –¬ МИКОЛА КАЛЬЧУК, учень 10 класу Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради;
  • у секції «ОХОРОНА ДОВКІЛЛЯ ТА РАЦІОНАЛЬНЕ ПРИРОДО-КОРИСТУВАННЯ» – ОКСАНА КУБАЙ, учениця 10 класу Володимирецького ліцею «Колегіум» Володимирецької селищної ради Вараського району.

То ж щиро вітаємо учасників із перемогою!

Конкурсантам-манівцям ­ бажаємо успіхів, Україні – Перемоги!

Захищаємо власні науково-дослідницькі проєкти – захищаємо майбутнє України!

Nota bene! Після заповнення електронних протоколів та їх паперового оформлення очікуємо появи на сайті закладу у розділі “КОНКУРС-ЗАХИСТ 2024”.

P.S. Шукаємо себе на світлинах та скриншотах у “Щоденнику конкурсу-захисту 2024”.

Олександр МАЗУР,

секретар оргкомітету